lokálny marketing
v google vyhľadavaní

Vytvoríme Vám firemný záznam v Google Mapách, ktorý budeme pravidelne aktualizovať. Pridáme fotky Vašej prevádzky, Vašich produktov a služieb. Potencionálny zákazník tak dostane kompletné informácie aj s fotografiami, čo Vás bude zvýhodňovať pred konkurenciou.

Lokálny marketing v google mapách

Klasický denný scenár. Potencionálny zákazník vo Vašom meste zadá do googlu, že hľadá kľúčovú službu. No Vaša forma sa mu nezobrazí v mapách. Prečo ? Nemáte vytvorený a správne nastavený firemný profil v google službách, kde sa jednoducho zobrazia otváracie hodiny, Vaša dostupnosť, ako aj priame prepojenie s navigáciou priamo k Vám. 

Správa firemného záznamu v google službách

Pravidelne budeme aktualizovať Váš firemný záznam vo vyhľadavaní Google, v Google Mapách. Vaši zákazníci vždy dostanu čerstvé informácie o Vašich novinkách, Vašej dostupnosti, či máte práve otvorené, ako aj mimoriadných otváracích hodinách. Všetko pekne na displeji mobilu ešte predtým ako navštívia Váš web. 

„Lokálny marketing, práve formou firemného záznamu v Google službách, ako napríklad Google mapy, je často opomínanou súčasťou správneho nastavenia Vášho online marketingu. Je to priestor, ako sa ľahko vyšvihnúť pred konkurenciu“

Máte otázky ? Nech sa páči, pýtajte sa…